AKCIJA
Visraktis spynelei MIC-850
0,15 € 0.15 EUR
AKCIJA
Visraktis J12 spynelei MIC-5250
0,26 € 0.26 EUR
AKCIJA
Visraktis cilindro pakeitimui, raudonas
0,17 € 0.16999999999999998 EUR
AKCIJA
Visraktis C/13 spynelei 14.01.405
1,14 € 1.14 EUR
AKCIJA
Viršutinis šliaužiklis aprėminimo sistemai 10 mm
2,18 € 2.1799999999999997 EUR
AKCIJA
Viršutinis laikiklis, SS-304
2,64 € 2.6399999999999997 EUR
AKCIJA
Vinutė D.22x8 mm, ruda
0,18 € 0.18 EUR
AKCIJA
Vinutė D.20 mm, 2,4x14 mm
0,04 € 0.04 EUR
AKCIJA
Vienpusis magnetas, apvalus, juodas
0,45 € 0.44999999999999996 EUR
AKCIJA
VICI lankstas 70x16 mm
4,05 € 4.05 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt