AKCIJA
Taurių laikiklis viengubas 340x110x70
1,56 € 1.5599999999999998 EUR
AKCIJA
Rankšluostinė, matinė, trumpa 510.51.924
13,90 € 13.899999999999999 EUR
AKCIJA
Rankšluostinė, 2-dalių, chromuota
4,13 € 4.13 EUR
AKCIJA
Padėklas džiovyklai 800mm,baltas
1,49 € 1.49 EUR
AKCIJA
Padėklas džiovyklai 500mm,baltas
0,72 € 0.72 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt