AKCIJA
Įleidžiama spynelė, žalvaris
2,86 € 2.86 EUR
AKCIJA
Įleidžiama spynelė
0,86 € 0.86 EUR
AKCIJA
Visraktis spynelei MIC-850
0,15 € 0.15 EUR
AKCIJA
Visraktis cilindro pakeitimui, raudonas
0,17 € 0.16999999999999998 EUR
AKCIJA
Visraktis J12 spynelei MIC-5250
0,26 € 0.26 EUR
AKCIJA
Visraktis C/13 spynelei 14.01.405
1,14 € 1.14 EUR
AKCIJA
Užraktas 20mm GTV
0,62 € 0.62 EUR
AKCIJA
Uždedamas liežuvėlio laikiklis SQUARE, aliuminis
1,57 € 1.5699999999999998 EUR
AKCIJA
Universali spynelė M-1916 su visrakčiu
1,08 € 1.0799999999999998 EUR
AKCIJA
Universali spynelė 1930, chromas
1,32 € 1.3199999999999998 EUR
AKCIJA
Universali spynelė 1925, chromas
0,98 € 0.98 EUR
AKCIJA
Universali spynelė 1916, 90 l., cinkas
1,32 € 1.3199999999999998 EUR
AKCIJA
Strypas spynelei X-922, D.6x2000 mm, nikelis
3,12 € 3.1199999999999997 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt