AKCIJA
Vamzdis chromuotas D.25x1 mm 3m
1,44 € 1.44 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 500 mm nikelis
1,12 € 1.1199999999999999 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 450 mm nikelis
1,49 € 1.49 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 400 mm nikelis
0,84 € 0.84 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 350 mm nikelis
1,24 € 1.24 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 305 mm nikelis
1,07 € 1.07 EUR
AKCIJA
Slankiojanti pakaba 250 mm, nikelis
0,83 € 0.83 EUR
AKCIJA
Pakaba vidutinė, matinė
0,83 € 0.83 EUR
AKCIJA
Pakaba vidutinė, matinis chromas
0,83 € 0.83 EUR
AKCIJA
Pakaba taškuota, didelė
0,55 € 0.5499999999999999 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, vidutinė, chromas
0,49 € 0.49 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, mažytė, matinė
0,50 € 0.5 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, mažytė, mat.chromas
0,41 € 0.41 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, mažytė, chromas
0,35 € 0.35 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, mažytė, aukso
0,31 € 0.31 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, didelė, matinis chromas
1,10 € 1.0999999999999999 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams, didelė, mat. nikelis
0,92 € 0.9199999999999999 EUR
AKCIJA
Pakaba rūbams vidutinė, aukso
0,52 € 0.52 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

Rūta (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: ruta@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Jonas (Vilnius)

Tel. +370 698 85618

E-paštas: jonas@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt