AKCIJA
Rankenėlė LUCCA L- 128 mm, chromas
1,91 € 1.91 EUR
AKCIJA
Rankenėlė IMPERIA, šlif. titanas
1,05 € 1.05 EUR
AKCIJA
Rankenėlė IMPERIA, šlif. nikelis
1,05 € 1.05 EUR
AKCIJA
Rankenėlė BERGAMO, juodas chromas
1,08 € 1.0799999999999998 EUR
AKCIJA
Rankenėlė BERGAMO, aliuminis
0,98 € 0.98 EUR
AKCIJA
Rankenėlė BERGAMO, mat. nikelis
0,98 € 0.98 EUR
AKCIJA
Rankenėlė BERGAMO, chromas
0,98 € 0.98 EUR
AKCIJA
Rankenėlė TERNI, juodas chromas
1,03 € 1.03 EUR
AKCIJA
Rankenėlė TERNI, mat. chromas
1,03 € 1.03 EUR
AKCIJA
Vaikiška guminė rankenėlė, žuvis
1,15 € 1.15 EUR
AKCIJA
Vaikiška guminė rankenėlė, višta
1,15 € 1.15 EUR
AKCIJA
Vaikiška guminė rankenėlė, panda
1,15 € 1.15 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

Rūta (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: ruta@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Jonas (Vilnius)

Tel. +370 698 85618

E-paštas: jonas@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt