AKCIJA
Sinchr.stalo ištraukimo mechanizmas \B\" 725/518 mm"
18,94 € 18.939999999999998 EUR
AKCIJA
Rozetė 3-jų lizdų vertikali, pilka
21,26 € 21.259999999999998 EUR
AKCIJA
Rozetė 3-jų lizdų vertikali, juoda
22,68 € 22.68 EUR
AKCIJA
Padėklas televizoriui, 360,175*175
7,66 € 7.659999999999999 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

Rūta (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: ruta@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Jonas (Vilnius)

Tel. +370 698 85618

E-paštas: jonas@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt