AKCIJA
Lankstas dušo kabinai 2,1 m, chromas
68,80 € 68.8 EUR
AKCIJA
Lankstas dušo kabinai 1,9 m, aliuminis
81,61 € 81.61 EUR
AKCIJA
Durų fiksatorius CLEFT GTV
0,21 € 0.21 EUR
AKCIJA
Apatinis ratukas aprėminimo sistemai
1,24 € 1.24 EUR
AKCIJA
Apatinis bėgelis L-4,05 m, anod. aliuminis
1,80 € 1.7999999999999998 EUR
AKCIJA
Apatinis bėgelis L-3 m, anod. aliuminis
1,80 € 1.7999999999999998 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

Rūta (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: ruta@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Jonas (Vilnius)

Tel. +370 698 85618

E-paštas: jonas@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt