AKCIJA
Bėgeliai su šonais H.117 mm L-450 mm, balti
3,99 € 3.9899999999999998 EUR
AKCIJA
TANDEMBOX išilginės pertvarėlės laikiklis D nugarėlei
0,10 € 0.09999999999999999 EUR
AKCIJA
TANDEMBOX išilginė pertvarėlė 500 mm BALTA
2,45 € 2.4499999999999997 EUR
AKCIJA
Priekinė panelė 1100 mm MODERN BOX
14,88 € 14.879999999999999 EUR
AKCIJA
Bėgeliai klaviatūrai L-350 cinkas
4,47 € 4.47 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

Rūta (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: ruta@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Jonas (Vilnius)

Tel. +370 698 85618

E-paštas: jonas@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt